ROB 81 - Sada gumených hlavných valčekov IROBOT ROOMBA S9, S9+,Akfilter.sk

Kód ROB 81

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou sadou gumených hlavných valčekov  ROB 81 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

3 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
13,44 €

=
13,44 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

V dnešnej dobe, keď technológia uľahčuje upratovanie v domácnostiach, je kľúčové mať k dispozícii kvalitné príslušenstvo pre robotické vysávače. Sada gumených hlavných valčekov Rob 81 je špeciálne navrhnutá pre robotické vysávače iRobot Roomba S9 a S9+, a predstavuje ideálne riešenie pre efektívne a hĺbkové čistenie rôznych typov podláh.

 Inovatívny dizajn pre maximálnu efektivitu

Špeciálny gumový valec: Tieto valčeky sú vyrobené zo špeciálneho gumového materiálu, ktorý zabezpečuje, že nečistoty sú efektívne zachytené a odstránené z vašich podláh. Ich dizajn umožňuje valčekom prispôsobiť sa rôznym typom povrchov, od tvrdých podláh po koberce.

Vysoká adaptabilita: Gumené valčeky sú navrhnuté tak, aby sa dokázali prispôsobiť nerovnostiam a štruktúre rôznych podláh, čím zaručujú dokonalé čistenie.

 Kompatibilita s modelmi iRobot Roomba S9

Sada valčekov Rob 81 je kompatibilná s týmito modelmi:

  • iRobot Roomba S9
  • iRobot Roomba S9+
  • iRobot Roomba s9158
  • iRobot Roomba 9550

Zvýšte výkon a dlhodobú efektivitu vášho robotického vysávača

Investícia do sady gumených hlavných valčekov Rob 81 zabezpečí, že váš iRobot Roomba S9 alebo S9+ bude neustále udržiavaný v optimálnom stave. Tieto valčeky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili efektívne odstraňovanie nečistôt a zachovanie čistoty vašich podláh. Pravidelná výmena valčekov je nevyhnutná pre dlhodobý výkon a efektivitu vášho robotického vysávača. S touto sadou udržíte váš iRobot Roomba S9 alebo S9+ v dokonalej kondícii, pripravený na každodenné výzvy upratovania.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 81 - Sada gumených hlavných valčekov IROBOT ROOMBA S9, S9+,Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 82
Značka iRobot