ROB 12 - SADA pre Roborock S5, S 50, S 55 - Akfilter.sk

Kód ROB 12

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou sadou ROB 12 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

4 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
16,80 €

=
16,80 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

V moderných domácnostiach, kde robotické vysávače uľahčujú udržiavanie čistoty, je nevyhnutné mať po ruke kvalitné náhradné diely. Sada náhradného príslušenstva Rob 12 je špeciálne navrhnutá pre robotické vysávače Roborock S5, S50, S55 a poskytuje všetko potrebné na udržanie ich bezchybného výkonu.

Kompletná sada pre údržbu a výkon

Obsah balenia:

2× HEPA filter: Tieto filtre zabezpečujú, že vzduch vypúšťaný vaším vysávačom je čistý a bez alergénov. Sú ideálne pre domácnosti s alergikmi alebo domácimi zvieratami.

2× bočná kefka: Bočné kefky sú nevyhnutné na efektívne čistenie rohov a okrajov miestností. Ich pravidelná výmena zabezpečuje, že váš vysávač bude naďalej efektívne zbierať prach a nečistoty.

1x hlavná kefa: Hlavná kefa je srdcom robotického vysávača a jej pravidelná výmena zaručí hĺbkové čistenie vašich podláh.

1x plochý čistiaci nástroj: Tento nástroj je praktickým doplnkom na čistenie a údržbu kefiek a filtra.

 Široká kompatibilita

Sada Rob 12 je kompatibilná s týmito modelmi robotických vysávačov:

  • Roborock S5
  • Roborock S50
  • Roborock S55
  • Xiaomi Mi Robot
  • Roborock Xiaowa Plus E35, C352
  • Roborock Xiaowa Lite E10, C102, E20, C202

 

Záruka dlhodobej účinnosti

Investícia do sady Rob 12 zabezpečí, že váš robotický vysávač Roborock S5, S50, S55 a kompatibilné modely zostanú v optimálnom stave. Týmto spôsobom predĺžite životnosť vášho zariadenia a zabezpečíte, že vaša domácnosť bude neustále dokonale čistá. S týmto komplexným balením náhradného príslušenstva si môžete byť istí, že váš robotický vysávač bude vždy pripravený na účinné čistenie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 12 - SADA pre Roborock S5, S 50, S 55 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 12
Značka iRobot
Xiaomi
Roborock