ROB 100 - Kefka bočná BIELA pre Roborock S5, S50, S55, XIAOMI MI ROBOT- Akfilter.sk

Kód ROB 100

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou bočnou kefkou ROB 100 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,40 €

=
2,40 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

V súčasnom svete, kde je automatizované čistenie nevyhnutnosťou, sa robotické vysávače stali neodmysliteľnou súčasťou našich domácností. Aby bol výkon týchto zariadení na najvyššej úrovni, je dôležité mať kvalitné náhradné diely. Náhradná bočná kefka Rob 100 v bielej farbe je navrhnutá špeciálne pre robotické vysávače Roborock S5, S50, S55 a Xiaomi Mi Robot, a zabezpečuje dokonalé čistenie rohov a okrajov vašich miestností.

Efektívne a presné čistenie 

Trojramenný dizajn: Kefka má tri ramená, čo umožňuje lepšie a presnejšie zbieranie nečistôt a prachu z rohov a okrajov. Jej rotačný pohyb efektívne smeruje nečistoty do sacieho kanála vysávača.

Vysokokvalitný materiál: Kefka je vyrobená z odolného materiálu, ktorý zabezpečuje jej dlhú životnosť a zachováva vysokú efektivitu čistenia. Biela farba kefky pridáva estetický vzhľad k vysávaču.

Široká kompatibilita s modelmi

Náhradná bočná kefka Rob 100 je kompatibilná s nasledujúcimi modelmi robotických vysávačov:

  • Xiaomi Mi Robot
  • Roborock S5, S50, S55
  • Roborock Xiaowa Plus E35, C352
  • Roborock Xiaowa Lite E10, C102
  • Roborock E20, C202

Táto široká kompatibilita umožňuje vlastníkom týchto modelov maximálne využiť výhody bočnej kefky Rob 100.

Odporúčaná výmena: Pre zachovanie optimálneho výkonu vášho robotického vysávača je dôležité pravidelne meniť bočné kefky. Odporúča sa ich výmena každé 2-3 mesiace, v závislosti od frekvencie používania.

 Zvýšte účinnosť vašich čistiacich robotov

Náhradná bočná kefka Rob 100 je ideálnym doplnkom pre váš Roborock alebo Xiaomi Mi Robot. S touto kefkou dosiahnete vyššiu účinnosť čistenia, zaručujúc tak, že vaše zariadenie bude efektívne zbierať nečistoty z každého kúta vášho domova. Investujte do kvalitného náhradného dielu, ako je kefka Rob 100, a užívajte si pohodlie a čistotu vo vašom domove s vaším robotickým vysávačom.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 100 - Kefka bočná BIELA pre Roborock S5, S50, S55, XIAOMI MI ROBOT- Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 100
Značka Xiaomi
Roborock
Počet v balení 1 ks