ROB 41 - NAVLEK NA MOP Roborock S5, S5 MAX, S6,E4,E5,Q7 a Xiaomi Roborock V2 Sweep One - Akfilter.sk

Kód ROB 41

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S naším návlekom ROB 41 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,60 €

=
3,60 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

V moderných domácnostiach, kde technológia zjednodušuje každodenné činnosti, sa robotické vysávače a mopy stali nevyhnutným doplnkom. Náhradný navlek na mop Rob 41 je špeciálne navrhnutý pre sériu robotických vysávačov Roborock S5, S5 MAX, S6, E4, E5, Q7 a Xiaomi Roborock V2 Sweep One. Tento produkt je určený na zvýšenie efektivity a kvality umývania podlahy vaším robotickým pomocníkom.

Vlastnosti a výhody navleku Rob 41

Prémiový materiál pre dokonalé čistenie: Navlek Rob 41 je vyrobený z kombinácie jemného a hrubého mikrovlákna, ktoré zabezpečuje vysokú efektívnosť pri zachytávaní nečistôt a zároveň šetrné umývanie  podlahy. Tento materiál dokonale priľne k podlahe, čím zvyšuje účinnosť čistenia a zanecháva podlahu bez šmúh.

Optimalizácia pre mokrú prevádzku: Navlek je ideálne vhodný pre mokrú prevádzku, čo znamená, že je špeciálne navrhnutý pre roboty vybavené funkciou umývania podlahy. 

Kompatibilita navleku Rob 41

 Navlek Rob 41 je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi robotických vysávačov:

  • Roborock S5
  • Roborock S6, S6 Pure, S6 MaxV
  • Roborock S5 MAX
  • Roborock E4, E5
  • Roborock Q7, Q7+, Q7 Max, Q7 Max+
  • Xiaomi Roborock V2 Sweep One

 

Táto široká kompatibilita umožňuje vlastníkom uvedených modelov robotických vysávačov maximálne využiť výhody navleku Rob 41.

Odporúčaná výmena: Pre optimálnu účinnosť a dlhodobú životnosť vášho robotického vysávača je odporúčané meniť navlek každé 2-3 mesiace.

Optimalizujte výkon vášho robotického vysávača

Náhradný navlek na mop Rob 41 je navrhnutý tak, aby poskytol vašemu robotickému vysávaču najlepšie možné podmienky pre čistenie. Vďaka jeho použitiu získate dokonalú čistotu podláh bez veľkej námahy a s minimálnym vplyvom na životné prostredie. Investujte do navleku Rob 41 a zaistite si, že váš Roborock alebo  Xiaomi Roborock V2 Sweep One bude vždy fungovať na najvyššej úrovni, čím prispieva k dokonalej čistote a pohodliu vo vašej domácnosti.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 41 - NAVLEK NA MOP Roborock S5, S5 MAX, S6,E4,E5,Q7 a Xiaomi Roborock V2 Sweep One - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 41
Počet v balení 1 ks
Značka Roborock