ROB 42 - NÁVLEK NA MOP XIAOMI Mi Robot Vacuum, Mop Essential - Akfilter.sk

Kód ROB 42

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S naším návlekom ROB 42 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,36 €

=
3,36 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

V ére technologických inovácií, kde robotické vysávače a mopy stále viac prenikajú do našich domovov, je dôležité mať príslušenstvo, ktoré zabezpečí ich optimálny výkon. Náhradný návlek na mop Rob 42 je špeciálne navrhnutý pre modely Xiaomi Mi Robot Vacuum a Mop Essential, poskytujúc tak dokonalé riešenie pre udržanie čistoty vašich podláh.

 Vysoká efektívnosť čistenia

Kvalitný materiál: Návlek Rob 42 je vyrobený z kombinácie jemného a hrubého mikrovlákna. Táto špeciálna textília je navrhnutá tak, aby dokonale priľnula k podlahe a zabezpečila hĺbkové čistenie. Jej schopnosť absorbovať nečistoty a zároveň šetrne umývať podlahu predstavuje ideálne riešenie pre každodenné čistenie.

Určené pre mokrú prevádzku: Tento návlek je optimalizovaný pre mokrú prevádzku, čo znamená, že je ideálny pre robotické vysávače vybavené funkciami umývania podlahy.

Kompatibilita navleku Rob 42

 Rob 42 je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi: 

  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential
  • Xiaomi Mi Essential SKV4136GL
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential MJSTG1
  • Xiaomi Mijia Mi G1

 

Táto široká kompatibilita umožňuje vlastníkom uvedených modelov maximálne využiť výhody návleku Rob 42.

Odporúčaná výmena: Aby ste zaistili, že váš robotický vysávač a mop bude vždy fungovať na najvyššej úrovni, odporúča sa vymieňať návlek každé 2-3 mesiace. Pravidelná výmena zabezpečí, že vaše zariadenie bude neustále efektívne v boji proti nečistotám a zároveň predĺži jeho životnosť.

Výnimočná starostlivosť o vašu podlahu

 Náhradný navlek na mop Rob 42 je špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí hľadajú efektívne, ale zároveň šetrné riešenie pre čistenie ich podláh. S jeho pomocou sa môžete spoľahnúť na dokonale čisté a lesklé podlahy bez veľkej námahy. Investujte do návleku Rob 42 a užívajte si pohodlie čistého domova s vaším Xiaomi Mi Robot Vacuum a Mop Essential.,

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 42 - NÁVLEK NA MOP XIAOMI Mi Robot Vacuum, Mop Essential - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 42
Značka Xiaomi
Počet v balení 1 ks