ROB 43 - NAVLEK NA MOP XIAOMI MI ROBOT, VACUUM MOP 1C - Akfilter.sk

Kód ROB 43

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S naším návlekom ROB 43 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,36 €

=
3,36 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

V súčasnej dobe, keď technológia neustále napreduje, stávajú sa robotické vysávače nenahraditeľnými pomocníkmi v každej domácnosti. S príchodom modelov ako Xiaomi Mi Robot a Vacuum Mop 1C, ktoré sú vybavené funkciou umývania podlahy, sa stáva nevyhnutným hľadať kvalitné doplnky, ktoré zabezpečia ich optimálny výkon. Náhradný navlek na mop Rob 43 je navrhnutý presne pre tieto potreby, aby poskytol najlepšie možné čistenie.

Vlastnosti a prednosti navleku Rob 43

Špeciálny materiál pre efektívne čistenie: Návlek Rob 43 je vyrobený z kvalitného jemného a hrubého mikrovlákna. Tento materiál zabezpečuje, že návlek dokonale priľne k podlahe a zároveň efektívne odstráni všetky nečistoty. Táto kombinácia materiálov je ideálna pre hĺbkové čistenie a zároveň šetrná k vašim podlahám.

Optimalizovaný pre mokrú prevádzku: Návlek Rob 43 bol špeciálne navrhnutý pre použitie v mokrom prostredí. Vďaka svojej vysoko absorpčnej schopnosti zabezpečuje hladké a efektívne umývanie podláh bez zbytočného mokra.

 Kompatibilita návleku Rob 43

Návlek Rob 43 je kompatibilný s týmito modelmi robotických vysávačov:

  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
  • Xiaomi Mijia 1C STYTJ01ZHM
  • Xiaomi VACUUM MI ROBOT 1C

Táto kompatibilita umožňuje majiteľom vyššie uvedených modelov robotických vysávačov využiť plný potenciál návleku Rob 43.

Odporúčaná výmena: Aby ste si zaistili neustále efektívne čistenie, je dôležité pravidelne meniť návlek na mop. Odporúča sa výmena každé 2-3 mesiace, v závislosti od intenzity používania vášho čistiacieho robota.

Efektívne riešenie pre váš domov

Náhradný návlek na mop Rob 43 je ideálnym doplnkom pre váš Xiaomi Mi Robot a Vacuum Mop 1C. Jeho schopnosť efektívne čistiť a odstraňovať nečistoty z podlahy z neho robí neoceniteľného pomocníka v každej domácnosti. S náhradným návlekom Rob 43 získate spoľahlivého partnera pre udržiavanie čistoty a sviežosti vo vašom domove.

 

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 43 - NAVLEK NA MOP XIAOMI MI ROBOT, VACUUM MOP 1C - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 43
Značka Xiaomi
Počet v balení 1 ks