ROB 44 - NAVLEK NA MOP XIAOMI MI ROBOT, VIOMI V2 PRO - Akfilter.sk

Kód ROB 44

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S naším návlekom ROB 44 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť

 

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,60 €

=
3,60 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

V dnešnej dobe technologického pokroku sa robotické vysávače stali neoceniteľným pomocníkom v každej domácnosti. S príchodom modelov ako Xiaomi Mi Robot a Viomi V2 Pro, vybavených funkciou umývania podlahy, sa zvyšujú nároky na kvalitu a efektivitu čistenia. Náhradný navlek na mop Rob 44 je špeciálne navrhnutý pre tieto modely, aby poskytol najlepšie možné výsledky čistenia.

Výhody a špecifikácie navleku Rob 44

Kvalitný materiál: Tento náhradný navlek je vyrobený z jemného a hrubého mikrovlákna. Táto kombinácia zabezpečuje vynikajúcu absorpciu a odstránenie nečistôt, zatiaľ čo dokonale priľne k podlahe, čím zvyšuje efektivitu čistenia a zanecháva podlahu bez šmúh a zbytkov.

Optimalizácia pre mokrú prevádzku: Navlek Rob 44 je navrhnutý špeciálne pre použitie v mokrom prostredí, čo ho robí ideálnym pre všetky typy tvrdých podláh. Vďaka jeho vysokému absorpčnému výkonu zostane vaša podlaha nielen čistá, ale aj rýchlo suchá.

Kompatibilita navleku Rob 44

Navlek Rob 44 je kompatibilný s širokým spektrom modelov robotických vysávačov, vrátane:

  • Xiaomi MI ROBOT VACUUM MOP PRO
  • Xiaomi STYTJ02YM
  • Xiaomi MI ROBOT MIJIA
  • Viomi V-RVCLM21B
  • Viomi V3
  • Viomi V-RVCLM26B
  • Viomi SE
  • Viomi V-RVCLM21A
  • Xiaomi MI ROBOT MIJIA STYJ02YM
  • Viomi V2 PRO V-RVCLM21B

Táto široká kompatibilita umožňuje majiteľom rôznych modelov využiť výhody, ktoré návlek Rob 44 ponúka. Odporúčaná výmena: Aby ste udržali optimálnu účinnosť vášho čistiacieho robota, je dôležité pravidelne meniť návlek na mop. Odporúčame výmenu každé 2-3 mesiace, v závislosti od frekvencie používania

Prečo si vybrať nálvek Rob 44?

Náhradný návlek na mop Rob 44 je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce udržať svoj dom čistý a pohodlný. Jeho vysoká absorpčná schopnosť, kompatibilita s mnohými modelmi a jednoduchá údržba robia z neho ideálnu voľbu pre majiteľov Xiaomi Mi Robot a Viomi V2 Pro. Investujte do kvality a zabezpečte si dokonalú čistotu vo vašej domácnosti s náhradným návlekom na mop Rob 44.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 44 - NAVLEK NA MOP XIAOMI MI ROBOT, VIOMI V2 PRO - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 44
Značka Xiaomi
Viomi
Počet v balení 1 ks