ROB 45 - NAVLEK NA MOP IROBOT ROOMBA COMBO - Akfilter.sk

Kód ROB 45

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S naším návlekom ROB 45 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť

5 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,90 €

=
3,90 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Urobte svoj život jednoduchším a vaše podlahy čistejšími s týmto špeciálnym návlekom na mop. Stačí ho jednoducho nasadiť na vášho robota a nechať ho, aby vykonal svoju prácu. Vaša podlaha bude vyzerať úplne inak!

V dnešnom rýchlom svete technológie sú robotické vysávače a umývače podlahy už neoddeliteľnou súčasťou moderných domácností. S príchodom Irobot Roomba Combo, jedného z najpopulárnejších robotických čističov, sa kladený dôraz na kvalitu a efektivitu čistenia stal prioritou. Náhradný návlek na mop Rob 45 je navrhnutý tak, aby vyhovel týmto potrebám a poskytol vášmu Irobot Roomba Combo ešte lepší výkon.

 

Špecifikácie a výhody návleku Rob 45

 

Materiál vysoké kvality: Tento náhradný návlek je vyrobený z jemného a hrubého mikrovlákna, ktoré poskytuje vynikajúcu absorpciu a odstránenie nečistôt. Táto kombinácia materiálov zabezpečuje, že návlek sa perfektne prispôsobí povrchu podlahy, čím sa zvyšuje efektívnosť čistenia a zanecháva podlahu bez šmúh a zbytkov.

Optimalizovaný pre mokrú prevádzku: Návlek Rob 45 je špeciálne navrhnutý pre mokrú prevádzku, čo znamená, že je ideálny pre umývanie všetkých typov tvrdých podláh. Jeho vysoká absorpčná schopnosť zabezpečí, že vaša podlaha bude nielen čistá, ale aj rýchlo suchá.  

Kompatibilita a odporúčaná výmena  

Široká kompatibilita: Rob 45 je kompatibilný s rôznymi modelmi Irobot Roomba Combo, vrátane:

  • Irobot Roomba Combo R113840
  • Irobot Roomba Combo R111840
  • Ecovacs Deebot Ozmo 930

 

Táto vlastnosť umožňuje užívateľom rôznych modelov čistiacich robotov využiť výhody návleku Rob 45. Doporučená výmena: Pre zachovanie optimálneho čistiaceho výkonu je dôležité pravidelne meniť návlek na mop. Odporúča sa vymeniť návlek každé 2-3 mesiace, v závislosti od frekvencie používania vášho čistiaceho robota.

 Jednoduchá údržba a dlhá životnosť

 

Ľahká údržba: Čistenie a údržba návleku Rob 45 je mimoriadne jednoduchá. Môže byť umytý v práčke, čo zabezpečuje jeho dlhodobú čistotu a hygienu.

Dlhá životnosť: Vďaka kvalitnému materiálu a robustnej konštrukcii je tento návlek odolný voči opotrebeniu, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť a udržateľnosť.

 

Náhradný návlek na mop Rob 45 pre Irobot Roomba Combo je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá spoľahlivého a efektívneho pomocníka pri udržiavaní čistoty doma. Jeho vysoká absorpčná schopnosť, kompatibilita s viacerými modelmi a ľahká údržba robia z Rob 45 nevyhnutný doplnok pre váš čistiaci robot. Investujte do kvality a zaistite si čistotu a pohodlie vo vašej domácnosti s náhradným návlekom na mop Rob 45

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 45 - NAVLEK NA MOP IROBOT ROOMBA COMBO - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 45
Počet v balení 1 ks
Značka iRobot
Ecovacs