HEP 109 - Sada filtrov pre tyčový - stojanový akumulátorový vysávač BOSCH séria FLEXXO/ BOSCH 12026520 - Akfilter.sk

Kód HEP 109

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
8,99 €

=
8,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Obohaťte svoj vysávač Bosch s našou sadou filtrov HEP 109, určenou pre tyčové a stojanové akumulátorové vysávače Bosch série FLEXXO. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre udržanie vašeho vysávača v najlepšom stave.

Sada zahŕňa hygienický mikrofilter a penový filter, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu účinnosť a hygienu pri vysávaní. Tieto filtre sú umývateľné, čo znamená, že môžete ich používať dlhý čas, čím šetríte peniaze a prispievate k ochrane životného prostredia. Jednoduché opláchnutie pod tečúcou vodou a riadne vysušenie zabezpečí, že budú pripravené na opätovné použitie.

Filtre by sa mali vymeniť, keď vysávanie už nie je účinné, či už kvôli zaneseniu alebo poškodeniu. Odporúčaná výmena týchto filtrov je každé tri mesiace z hygienických dôvodov, aby ste si udržali optimálnu úroveň čistoty a efektivity vysávača.

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 109 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Investujte do účinného a hygienického vysávania s našou sadou filtrov HEP 109 pre vysávače Bosch série FLEXXO. Tento komplexný set filtrov nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vo vašom domove. Objednajte si sadu ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša kvalitná filtráciaSada filtrov hygienický mikrofilter a penový filter pre akumulátorový vysávač BOSCH FLEXXO

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 109 - Sada filtrov pre tyčový - stojanový akumulátorový vysávač BOSCH séria FLEXXO/ BOSCH 12026520 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP109
Vhodné pre vysávače BOSCH FLEXXO BCH3P255, BCH3ALL23, BBH3ZOO25, BBH32101, BBH3211GB, BBH3251GB
Počet v balení 1x hygienický mikrofilter a 1x penový filter
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: BOSCH 12026520