HEP 102 - HEPA filter pre vertikálny vysávač BISSELL CROSSWAVE/ BISSELL 1608684/1866F - Akfilter.sk

Kód HEP 102

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
10,89 €

=
10,89 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Obohaťte svoj domov čistým vzduchom s naším HEPA filtrom HEP 102, určeným pre vertikálny vysávač BISSELL CROSSWAVE a kompatibilný s mnohými modelmi značiek Nilfisk a Wap. Tento filter je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú filtráciu a zabezpečoval čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti.

HEPA filter HEP 102 zachytáva až 99,97% prachových častíc a alergénov, čo ho robí ideálnou voľbou pre domácnosti s alergikmi, malými deťmi, alebo pre tých, ktorí si cenia vysokú kvalitu vzduchu. Je to základný prvok pre udržanie čistoty a zdravia vo vašom domove.

Vďaka svojej vysokokvalitnej konštrukcii a efektívnosti je tento HEPA filter vhodný nielen pre BISSELL CROSSWAVE, ale aj pre širokú škálu modelov ako Nilfisk ALTO Aero, Wap SQ a ďalšie. Jeho univerzálnosť a spoľahlivosť z neho robia nevyhnutný doplnok pre každého majiteľa vysávača.

Jednoduchá inštalácia a údržba tohto filtra zaisťujú, že ho môžete ľahko vymeniť a udržiavať vo vynikajúcom stave. Pre optimálnu funkčnosť odporúčame pravidelnú kontrolu a výmenu filtra, aby ste si udržali konštantnú účinnosť vysávania.

V našom eshope ponúkame len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S naším filtrom HEP 102 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do zdravšieho a čistejšieho prostredia vo vašej domácnosti s naším HEPA filtrom HEP 102. Tento filter nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k zdraviu a pohodliu vo vašom domove. Objednajte si ho ešte dnes a užívajte si vysávanie s čistým vzduchom.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP102
Vhodné pre vysávače BISSELL CROSSWAVE,CROSSWAVE CORDLESS, CROSSWAVE PET PRO, CROSSWAVE CORDLESS ADVANCED
Materiál Špeciálny filtračný papier
Počet v balení 1 ks
Značka Wap
Bissell
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: BISSELL 1608684, BISSELL 1866F