HEP106 - Sada filtrov pre vertikálne vysávače ELECTROLUX Pure Q9/ AEG Pure Q9/ ELECTROLUX ESKQ9 /AEG ASKQX9 - Akfilter.sk

Kód HEP 106

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

20 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
13,74 €

=
13,74 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Oživte výkon vášho vertikálneho vysávača s našou sadou filtrov HEP 106, určenou špeciálne pre modely ELECTROLUX a AEG z rady Pure Q9. Táto sada je navrhnutá tak, aby poskytovala dokonalú filtráciu a zachovávala čistotu vo vašej domácnosti.

HEP 106 obsahuje všetko potrebné pre udržanie vášho vysávača v top stave. HEPA filter v sade je navrhnutý tak, aby zachytával jemné prachové častice a alergény, čo zabezpečuje, že vzduch vo vašej domácnosti zostane čistý a zdravý. Ideálny pre domácnosti s alergikmi, s domácimi zvieratami alebo jednoducho pre každého, kto si cení čistotu vzduchu.

Tieto filtre sú kompatibilné s širokým spektrom modelov z rady Electrolux Pure Q9 a AEG Pure Q9, vrátane PQ92-ALLERGY UV, PQ91-ANIMAL, QX9-1-50IB a mnohých ďalších. Vďaka tomu je výmena filtra jednoduchá a bezproblémová.

V našom eshope ponúkame len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 106 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Investujte do kvalitného filtračného systému pre váš vysávač Electrolux alebo AEG Pure Q9 a udržujte váš domov v čistote. Táto sada filtrov nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k zdravému prostrediu vo vašej domácnosti. Objednajte si ju ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže správna filtrácia priniesť do vašej domácnosti.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP106 - Sada filtrov pre vertikálne vysávače ELECTROLUX Pure Q9/ AEG Pure Q9/ ELECTROLUX ESKQ9 /AEG ASKQX9 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP116
Vhodné pre vysávače ELECTROLUX Pure Q9, AEG Pure Q9
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Aeg
Electrolux
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ELECTROLUX ESKQ9, AEG ASKQX9