HEP 107 - Sada filtrov určená pre vertikálne ELECTROLUX, AEG Pure F9 / ELECTROLUX ESPK9, AEG ASPK9 - Akfilter.sk

Kód HEP 107

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

25 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
14,28 €

=
14,28 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Optimalizujte výkon vášho vertikálneho vysávača s našou sadou filtrov HEP 107, určenou pre modely ELECTROLUX a AEG Pure F9. Táto sada obsahuje všetko potrebné pre zachovanie čistoty a efektivity vášho vysávača.

Sada zahŕňa HEPA filter a dodatočný filter, ktoré spoločne poskytujú vynikajúcu úroveň filtrácie. HEPA filter je nevyhnutný pre zachytávanie jemných prachových častíc a alergénov, čím zabezpečuje čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti. Dodatočný filter ďalej zvyšuje účinnosť filtrácie, zachytávajúc dokonca i tie najmenšie nečistoty.

Tieto filtre sú kompatibilné s rôznymi modelmi vysávačov, vrátane Electrolux PF91 a AEG FX9, čo zaisťuje, že sú ideálne pre široké spektrum používateľov. Vďaka tomu je výmena filtra jednoduchá a bezproblémová.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 107 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do efektívnejšieho vysávania a zdravšieho prostredia vo vašom domove s našou sadou filtrov HEP 107. Táto sada nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vo vašom domove. Objednajte si ju ešte dnes a užívajte si vynikajúcu čistotu a pohodlie pri upratovaní.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 107 - Sada filtrov určená pre vertikálne ELECTROLUX, AEG Pure F9 / ELECTROLUX ESPK9, AEG ASPK9 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP107
Vhodné pre vysávače ELECTROLUX/ AEG Pure F9
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Aeg
Electrolux
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ELECTROLUX ESPK9, AEG ASPK9