HEP 108 - Sada filtrov pre tyčový - stojanový akumulátorový vysávač BOSCH zo série Atlet, BOSCH 00754176/ 00754175 - Akfilter.sk

Kód HEP 108

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
7,78 €

=
7,78 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte si neustále čistý a účinný vysávač s našou sadou filtrov HEP 108, špeciálne navrhnutou pre tyčové a stojanové akumulátorové vysávače Bosch zo série Atlet. Táto sada je kľúčom k dlhotrvajúcemu výkonu a vysokokvalitnej filtrácii vo vašej domácnosti.

Sada obsahuje hygienický mikrofilter a penový filter, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaisťovali vysokú účinnosť filtrácie a zachytávali nečistoty, čím chránia motor vysávača. Tieto filtre sú umývateľné, čo umožňuje ich opakované použitie a znižuje potrebu častého nákupu nových filtrov, čím šetríte nielen peniaze, ale aj životné prostredie.

Jednoduché čistenie týchto filtrov pod tečúcou vodou s teplotou maximálne 40°C uľahčuje ich údržbu a zaručuje, že budú vždy pripravené na nasadenie v vašom vysávači. Odporúčaná výmena filtrov z hygienických dôvodov je každé tri mesiace, aby ste si udržali optimálnu úroveň čistoty a efektivity vysávača.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 108 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do efektívnejšieho vysávania a čistejšieho prostredia vo vašom domove s našou sadou filtrov HEP 108 pre vysávače Bosch série Atlet. Tento komplexný set filtrov nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vo vašom domove. Objednajte si sadu ešte dnes a užívajte si vynikajúcu čistotu a pohodlie pri upratovaní.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 108 - Sada filtrov pre tyčový - stojanový akumulátorový vysávač BOSCH zo série Atlet, BOSCH 00754176/ 00754175 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP108
Vhodné pre vysávače BOSCH Athlet BBH51830, BBH51840, BCH51842, BBH52550, BCH61840, BCH625LTD, BCH6255N1, BCH6256N1, BCH6255NAU, BCH62550, BCH62560
Počet v balení 1x hygienický mikrofilter a 1x penový filter
Značka Bosch
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: BOSCH 00754176 ,BOSCH 00754175