HEP 110 - Kónický filter pre aku. tyčové vysávače ELECTROLUX, AEG RAPIDO/ ERGORAPIDO/ ELECTROLUX EF144, AEG AEF144 - Akfilter.sk

Kód HEP 110

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,99 €

=
2,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Objavte nový rozmer čistoty s kónickým filtrom HEP 110, určeným pre akumulátorové tyčové vysávače ELECTROLUX a AEG, radu RAPIDO a ERGORAPIDO. Tento filter je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú filtráciu a zabezpečoval čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti.

S vysokou účinnosťou filtrácie, HEP 110 zachytáva častice a alergény, čím poskytuje ochranu pre vaše zdravie a čistotu v domácnosti. Jeho jedinečná kónická forma umožňuje lepšie zachytávanie nečistôt a zároveň zaisťuje, že váš vysávač funguje na maximálnej účinnosti.

Výmena tohto filtra je nevyhnutná pre zachovanie optimálnej čistoty a funkčnosti vášho vysávača. Doporučujeme jeho pravidelnú výmenu, najmä ak je zanesený alebo poškodený, čo zabezpečí dlhú životnosť vášho vysávača a efektívne čistenie.

HEP 110 je kompatibilný s rôznymi modelmi vysávačov ELECTROLUX a AEG, vrátane populárnych radov ako RAPIDO a ERGORAPIDO. Tento filter je preto ideálnou voľbou pre vlastníkov týchto modelov.

V našom sortimente nájdete len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S filtrom HEP 110 získate nielen vyššiu účinnosť čistenia, ale aj pokojnú myseľ vďaka jeho dlhej životnosti a spoľahlivosti.

Nezmeškajte príležitosť zlepšiť kvalitu vysávania vo vašej domácnosti. Objednajte si filter HEP 110 a užívajte si čistotu a sviežosť, ktorú poskytne vášmu domovu. Jeho jednoduchá inštalácia a výmena vám ušetrí čas a prináša pohodlie pri údržbe vášho vysávača.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP110
Vhodné pre vysávače ELECTROLUX séria Rapido a Ergorapido, AEG séria RAPIDO a ERGORAPIDO
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Značka Aeg
Electrolux
Počet v balení 1 ks
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: ELECTROLUX EF144, AEG AEF144