HEP 112 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač BEKO a GRUNDIG - Akfilter.sk

Kód HEP 112

Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač BEKO a GRUNDIG

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
6,35 €

=
6,35 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte


Máte tyčový stojanový akumulátorový vysávač značky BEKO alebo GRUNDIG a chcete zaistiť, že vysáva maximálne efektívne a bezpečne. Uvedomujete si, že pravidelná výmena filtra je kľúčová pre jeho správne fungovanie.

S klasickými filtrami sa často stretávate s problémami ako nedostatočná filtrácia, príliš rýchle opotrebovanie alebo komplikovaná inštalácia. To môže viesť k zlému výkonu vysávača a dokonca k jeho poškodeniu.

HEP 112 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač BEKO a GRUNDIG je optimalizovaný pre vaše konkrétne potreby. Je navrhnutý tak, aby dokonale filtroval nečistoty a prach, predlžoval životnosť vášho vysávača a jednoducho sa inštaloval. Zároveň je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť.

Zaistite si plný výkon a spoľahlivosť vášho vysávača s HEP 112 - Kónickým HEPA filtrom pre tyčový akumulátorový vysávač BEKO a GRUNDIG. Práve teraz ho máme skladom v našom obchode na Akfilter.sk. Neváhajte a urobte si objednávku ešte dnes. Nechajte sa prekvapiť tým, ako veľmi sa zlepší výkon vášho vysávača.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 112 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač BEKO a GRUNDIG - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Objednávací kód HEP 112
Materiál Špeciálny filtračný papier
Značka Beko
Grundig
Počet v balení 1 ks