HEP 113 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač ETA 044900020, GRUNDIG 9178008590 a GORENJE 573575 - Akfilter.sk

Kód HEP 113

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
6,10 €

=
6,10 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zachyťte až 99,97% prachových častíc s naším kónickým HEPA filtrom HEP 113, určeným pre tyčové akumulátorové vysávače ETA Moneto, Dasty, GRUNDIG a GORENJE. Tento filter je navrhnutý tak, aby zabezpečil najvyššiu úroveň čistoty a filtrácie vo vašej domácnosti, čím pomáha udržiavať zdravé a čisté prostredie.

Špeciálne kónické prevedenie tohto HEPA filtra zabezpečuje, že sa dokáže efektívne vyrovnať s prachom a inými časticami, ktoré by mohli uniknúť pri bežnom vysávaní. Jeho účinnosť a schopnosť zachytávať mikroskopické častice robia tento filter ideálnym pre alergikov a všetkých, ktorí si cenia vysoko čistý vzduch vo svojom domove.

Kompatibilita filtra so širokou škálou modelov tyčových akumulátorových vysávačov značiek ETA Moneto, Dasty, GRUNDIG a GORENJE zabezpečuje, že si môžete byť istí, že nájdete správny filter pre váš model. Či už máte model Grundig VCH9630, Gorenje SVC144FBK alebo ETA 8449 Moneto aquaplus, tento filter je pre vás ten správny.

V našom eshope ponúkame len najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu, a preto vám ponúkame iba tie diely, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Náš HEPA filter HEP 113 je dôkazom toho, že investícia do kvality sa oplatí, keď ide o čistotu a zdravie vo vašom domove.

Urobte krok smerom k čistejšiemu a zdravšiemu domovu s naším kónickým HEPA filtrom HEP 113. Tento filter nie len zlepšuje kvalitu vzduchu, ale tiež zvyšuje efektivitu vášho vysávača. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže správna filtrácia vzduchu priniesť do vášho domova!

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 113 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač ETA 044900020, GRUNDIG 9178008590 a GORENJE 573575 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP113
Vhodné pre vysávače ETA Moneto, Dasty, GRUNDIG VCH9630/31/32. GORENJE SVC144FBK
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Gorenje
Grundig
Eta
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ETA 044900020, GRUNDIG 9178008590, GORENJE 573575