HEP 114 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač ROWENTA/TEFAL Air Force Lighta, ROWENTA ZR005201 - Akfilter.sk

Kód HEP 114

 V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

 V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

17 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,64 €

=
5,64 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Obohaťte svoj domov čistým vzduchom s kónickým HEPA filtrom HEP 114, určeným pre tyčové akumulátorové vysávače ROWENTA a TEFAL. Tento filter je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú filtráciu a zabezpečoval čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti.

HEPA filter HEP 114 je špičkou v technológii filtrácie, s účinnosťou 99,97% pri zachytávaní častíc veľkosti až 0,003 mm. Jeho schopnosť účinne brániť prieniku baktérií do ovzdušia robí z neho najvhodnejšiu voľbu pre alergikov a všetkých, ktorí si cenia čistý vzduch vo svojom domove.

Jeho pravidelná výmena je nevyhnutná pre zachovanie optimálnej účinnosti filtrácie a ochranu vášho zdravia. Doporučujeme meniť filter častejšie, hlavne ak je zanesený alebo poškodený. Výmena filtra je jednoduchá a vďaka univerzálnej konštrukcii je tento filter ekonomickou a ekologickou voľbou.

HEPA filter HEP 114 je kompatibilný s radom modelov od Rowenta a Tefal, vrátane populárnych modelov ako Tefal Air Force Light a Rowenta Air Force Light. Jeho všestrannosť a spoľahlivosť z neho robia nevyhnutný doplnok pre každého majiteľa týchto vysávačov.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S naším filtrom HEP 114 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do zdravšieho a čistejšieho prostredia vo vašej domácnosti s naším HEPA filtrom HEP 114. Tento filter nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vo vašom domove. Objednajte si ho ešte dnes a užívajte si vysávanie s čistým vzduchom.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 114 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač ROWENTA/TEFAL Air Force Lighta, ROWENTA ZR005201 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP114
Vhodné pre vysávače Tefal Air Force Light a Rowenta Air Force Light
Materiál Špeciálny filtračný papier
Počet v balení 1 ks
Značka Tefal
Rowenta
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ROWENTA ZR005201