HEP 115 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač ROWENTA X-PERT 160 a TEFAL/ ROWENTA ZR005202 - Akfilter.sk

Kód HEP 115

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

29 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
6,60 €

=
6,60 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Dosiahnite maximálnu čistotu s naším kónickým HEPA filtrom HEP 115, určeným pre tyčové akumulátorové vysávače ROWENTA X-PERT 160 a TEFAL. Tento filter je špeciálne navrhnutý pre zachytávanie jemného prachu a alergénov, čím poskytuje čisté a zdravé prostredie vo vašom dome.

HEPA filter HEP 115 vyniká vysokou účinnosťou, zachytáva až 99,97% častíc s veľkosťou 0,003 mm. Jeho kónický tvar zabezpečuje dokonalé pasovanie a efektívnu filtráciu. Tento filter je teda ideálnou voľbou pre domácnosti s alergikmi alebo pre tých, ktorí si cenia čistotu ovzdušia.

Jeho vymeniteľná konštrukcia zabezpečuje, že môžete ľahko udržiavať váš vysávač v top stave. Pravidelná výmena tohto filtra je kľúčom k zachovaniu optimálnej účinnosti vášho vysávača a ochrane vášho zdravia.

HEPA filter HEP 115 je kompatibilný s radom modelov od Rowenta a Tefal, vrátane populárnych modelov ako Tefal X-PERT 160 TY7233, Rowenta X-PERT 3.60 RH6933 a ďalších. Jeho univerzálnosť a spoľahlivosť z neho robia nevyhnutný doplnok pre každého majiteľa týchto vysávačov.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S naším filtrom HEP 115 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do zdravšieho a čistejšieho prostredia vo vašej domácnosti s naším HEPA filtrom HEP 115. Tento filter nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vo vašom domove. Objednajte si ho ešte dnes a užívajte si vysávanie s čistým vzduchom.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 115 - Kónický HEPA filter pre tyčový akumulátorový vysávač ROWENTA X-PERT 160 a TEFAL/ ROWENTA ZR005202 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP115
Vhodné pre vysávače ROWENTA X-PERT 160, TEFAL X-PERT 160
Materiál Špeciálny skladaný filtračný materiál vytvorený z hustej matrice vlákien, zložený z polypropylénu alebo sklených vlákien s priemerom od 0,5 do 2,0 mikrometra.
Počet v balení 1 ks
Značka Rowenta
Tefal
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: ROWENTA ZR005202