HEP 74 - Okrúhly penový filter do vysávačov PHILIPS PowerPro Aqua a PowerPro/PHILIPS CP9985/01, PHILIPS FC5007/01 - Akfilter.sk

Kód HEP 74

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. V našom sortimente nájdete len tie filtre, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

33 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,99 €

=
5,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte si dlhotrvajúcu efektivitu a čistotu vášho vysávača Philips s našou okrúhlou penovou filtráciou HEP 74. Tento filter bol špeciálne navrhnutý pre radu vysávačov Philips PowerPro Aqua a PowerPro, poskytujúc optimálnu ochranu a dlhodobú výkonnosť.

Okrúhly separačný penový filter HEP 74 je kľúčovým komponentom pre zachytávanie nečistôt a prachu, zaisťujúc, že váš vysávač pracuje na najvyššej úrovni. Jeho unikátna štruktúra umožňuje efektívne oddeľovanie prachu od vzduchu, čo vedie k nižšiemu opotrebovaniu motora a dlhšej životnosti vysávača.

Široká kompatibilita tohto filtra s radou modelov Philips, vrátane FC6400 až FC6409 PowerPro Aqua a FC6164 až FC6172 PowerPro Duo, zaisťuje, že tento filter je vhodný pre široké spektrum používateľov. Vďaka tomu je výmena filtra jednoduchá a bezproblémová.

Ľahká údržba a výmena tohto filtra znamená, že si môžete udržať vysokú kvalitu vysávania bez nadmerného úsilia. Jeho umývateľnosť nielen znižuje náklady na výmenu, ale je tiež šetrná k životnému prostrediu, pretože umožňuje opakované použitie filtra.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S naším filtrom HEP 74 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Investujte do kvalitného filtra pre váš vysávač Philips a zabezpečte si neustále čisté a zdravé prostredie vo vašom domove. Objednajte si filter HEP 74 ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša kvalitná filtrácia a ochrana vášho vysávača.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 74 - Okrúhly penový filter do vysávačov PHILIPS PowerPro Aqua a PowerPro/PHILIPS CP9985/01, PHILIPS FC5007/01 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP74
Vhodné pre vysávače PHILIPS PowerPro Aqua, PHILIPS PowerPro Duo
Materiál Špeciálna kompozitná špongia, vyrobená z chemických vlákien s vysokou odolnosťou, účinne bráni prenikaniu jemných častíc s veľkosťou len 0,3 mikrónu.
Počet v balení 1 ks
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: PHILIPS CP9985/01, PHILIPS FC5007/01