HEP 75 - Sada filtrov pre PHILIPS SpeedPro Max a SpeedPro Max Aqua/ PHILIPS FC5005/01 - Akfilter.sk

Kód HEP 75

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,00 €

=
5,00 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zvýšte výkon vášho vysávača Philips s našou sadou filtrov HEP 75, navrhnutou špeciálne pre modely Philips SpeedPro Max a SpeedPro Max Aqua. Táto sada filtrov je základom pre udržanie dokonalej čistoty a efektivity vášho vysávača.

Sada filtrov HEP 75 zabezpečuje vynikajúcu filtráciu, zachytávajúc nečistoty a prach, čo vedie k čistejšiemu a zdravšiemu prostrediu vo vašej domácnosti. Filtrácia je kľúčová pre udržanie optimálnej funkčnosti vášho vysávača a pre dlhotrvajúce čisté a svieže ovzdušie vo vašej domácnosti.

Široká kompatibilita s radom modelov Philips SpeedPro Max a SpeedPro Max Aqua, vrátane FC6802, FC6822, FC6823, až po XC8149, zaručuje, že tieto filtre sú ideálnou voľbou pre širokú škálu vysávačov tejto značky.

V sade nájdete všetko potrebné pre optimálnu údržbu vašeho vysávača, čím zabezpečíte, že bude vždy pripravený na maximálny výkon. S touto sadou filtrov môžete efektívne zachytávať nečistoty a zároveň chrániť motor vášho vysávača.

V našom eshope ponúkame len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 75 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do dlhodobej účinnosti vášho vysávača Philips SpeedPro Max a SpeedPro Max Aqua s našou sadou filtrov HEP 75. Táto sada nie len zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vášho domova. Objednajte si ju ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý môže správna filtrácia priniesť do vašej domácnosti.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 75 - Sada filtrov pre PHILIPS SpeedPro Max a SpeedPro Max Aqua/ PHILIPS FC5005/01 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP75
Vhodné pre vysávače PHILIPS SpeedPro Max, SpeedPro Max Aqua, 7000, 8000
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: PHILIPS FC5005/01