HEP 77 - Umývateľný penový filter pre PHILIPS SpeedPro, SpeedPro Aqua/ PHILIPS FC8009/1 - Akfilter.sk

Kód HEP 77

V našej ponuke sa zameriavame výhradne na filtre do vysávačov od renomovaných výrobcov, ktoré predstavujú záruku kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našej ponuke sa zameriavame výhradne na filtre do vysávačov od renomovaných výrobcov, ktoré predstavujú záruku kvality a spoľahlivosti. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby odolávali aj najnáročnejším podmienkam a boli vhodné pre dlhodobé používanie. Každý filter v našej ponuke prešiel dôkladným výberom založeným na prísnych kritériách, čím je zabezpečená ich vysoká kvalita a dlhá životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
7,89 €

=
7,89 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Obohaťte výkon vášho vysávača Philips s našim umývateľným penovým filtrom HEP 77, určeným pre modely SpeedPro a SpeedPro Aqua. Tento filter je nielen praktický, ale aj ekologický, keďže ho môžete jednoducho umyť a opätovne použiť.

HEP 77 je okrúhly separačný filter, ktorý je navrhnutý tak, aby maximalizoval účinnosť vášho vysávača Philips. Jeho schopnosť efektívne zachytávať prach a nečistoty zabezpečuje, že vzduch vo vašej domácnosti zostáva čistý a zdravý. Filter je ideálny pre domácnosti, kde sa vyskytujú alergie alebo citlivosť na prach.

Jednoduchá údržba tohto filtra znamená, že ho môžete ľahko umyť pod tečúcou vodou, čím ušetríte peniaze na nákupe nových filtrov a zároveň prispejete k ochrane životného prostredia. Po umytí stačí filter riadne vysušiť a je pripravený na ďalšie použitie.

HEP 77 je kompatibilný s radou modelov Philips SpeedPro a SpeedPro Aqua, vrátane FC6721 až FC6729, čo zabezpečuje široké využitie a jednoduchú výmenu.

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S naším filtrom HEP 77 získate garanciu kvality, účinnosti a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do čistoty a efektivity vášho vysávača s našou sadou filtrov HEP 77. Tento filter nielen zlepšuje výkon vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vášho domova. Objednajte si ho ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prináša kvalitná filtrácia.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 77 - Umývateľný penový filter pre PHILIPS SpeedPro, SpeedPro Aqua/ PHILIPS FC8009/1 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP 77
Vhodné pre vysávače PHILIPS SpeedPro, SpeedPro Aqua, 5000 ,5000 Aqua
Značka Philips
Neoriginálny filter je kompatibilný s originálnym filtrom s označením: PHILIPS FC8009/1