HEP 81 - Sada filtrov pre vysávače THOMAS zo série TWIN /THOMAS 787203 - Akfilter.sk

Kód HEP 81

V našej ponuke sa zameriavame výhradne na filtre do vysávačov od renomovaných výrobcov, ktoré predstavujú záruku kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

V našej ponuke sa zameriavame výhradne na filtre do vysávačov od renomovaných výrobcov, ktoré predstavujú záruku kvality a spoľahlivosti. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby odolávali aj najnáročnejším podmienkam a boli vhodné pre dlhodobé používanie. Každý filter v našej ponuke prešiel dôkladným výberom založeným na prísnych kritériách, čím je zabezpečená ich vysoká kvalita a dlhá životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
8,28 €

=
8,28 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zažite maximálnu čistotu a efektivitu s našou sadou filtrov HEP 81 pre vysávače THOMAS zo série TWIN. Táto komplexná sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre dokonalú údržbu a funkčnosť vášho vysávača THOMAS.

Sada zahŕňa 1x HEPA filter, ktorý je nevyhnutný pre zachytávanie jemných prachových častíc a alergénov, zaisťujúc tak čistý a zdravý vzduch vo vašej domácnosti. Ochranný filter motora chráni motor vášho vysávača pred prachom a nečistotami, čím predlžuje jeho životnosť. Mikrofilter zabezpečuje ďalšiu úroveň filtrácie, zatiaľ čo mokrý filter je ideálny pre vysávanie vlhkých nečistôt. Penový filter je navyše umývateľný, čo prispieva k ekologickosti a úspore nákladov.

Tieto filtre sú kompatibilné s rôznymi modelmi z radu THOMAS TWIN, vrátane GENIUS, HYGIENE, Twin T1 až Twin T2, čím zabezpečujú širokú možnosť použitia a jednoduchú výmenu.

V našom eshope ponúkame len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 81 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do kvality a dlhodobej funkčnosti vášho vysávača s našou sadou filtrov HEP 81. Tento komplexný set filtrov nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača THOMAS, ale tiež zaisťuje čistotu a zdravie vo vašom domove. Objednajte si sadu ešte dnes a užívajte si vynikajúcu čistotu a pohodlie pri upratovaní.

 

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

 

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: HEP 81 - Sada filtrov pre vysávače THOMAS zo série TWIN /THOMAS 787203 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP81
Vhodné pre vysávače THOMAS Twin TT Orca, Twin T1, Twin T2, Hygiene, Genius, Helper, Aquawash
Značka Thomas
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: THOMAS 787203