HEP 80 - Sada filtrov pre THOMAS Séria AQUA+, Perfect Air, Cycloon Hybrid/THOMAS 787241 - Akfilter.sk

Kód HEP 80

 V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti.

Zobraziť viac

 V našom sortimente nájdete len filtre do vysávačov od overených výrobcov, ktoré sú synonymom kvality a spoľahlivosti. Ponúkame produkty navrhnuté pre dlhodobé používanie, ktoré sú odolné aj voči náročným podmienkam. Sú starostlivo vyberané podľa prísnych štandardov, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
10,65 €

=
10,65 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zvýšte efektivitu vašeho vodného vysávača Thomas s našou sadou filtrov HEP 80. Tento set filtrov, obsahujúci 5 kusov rôznych typov filtrov, je navrhnutý špeciálne pre sériu vysávačov Thomas AQUA+, Perfect Air a Cycloon Hybrid, aby poskytoval maximálnu filtráciu a čistotu pri vysávaní.

V balení nájdete 1 ks HEPA filtra, 3 ks hygienicky tvarovaných penových filtrov a 1 ks plochého mikrofiltra. Každý z týchto filtrov má svoju špecifickú úlohu v zabezpečení čistoty vo vašej domácnosti.

HEPA filter je zárukou vysokokvalitnej filtrácie vzduchu, zachytávajúc až 99,97% prachových častíc a alergénov. Ideálny pre alergikov a domácnosti s domácimi miláčikmi. Penové filtre zaisťujú dodatočnú ochranu a zachytávajú jemnejšie nečistoty, zatiaľ čo plochý mikrofilter zabezpečuje finálnu úroveň čistoty vzduchu.

Tieto filtre sú kompatibilné s mnohými modelmi vysávačov Thomas, ako sú AQUA+ Allergy&Family, Perfect Air Animal Pure, Cycloon Hybrid Pet&Friends a mnohé ďalšie, čo zabezpečuje široké spektrum použitia.

V našom eshope ponúkame len tie najlepšie produkty od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete spoľahnúť. S našou sadou filtrov HEP 80 získate garanciu kvality a dlhodobej spokojnosti.

Investujte do čistoty a zdravia vašej domácnosti s našou sadou filtrov HEP 80 pre vysávače Thomas. Táto sada nielen zlepšuje výkon a efektivitu vášho vysávača, ale tiež prispieva k čistote a zdraviu vašej domácnosti. Objednajte si ju ešte dnes a užívajte si vynikajúcu čistotu a sviežosť vo vašom domove.

Výmena filtra:

Pri výmene alebo vkladaní filtra do vysávača postupujte podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača, čím zabezpečíte správne umiestnenie a funkčnosť filtra.

Pravidelná výmena filtra je kľúčová nielen pre udržanie optimálnej čistoty vzduchu, ale tiež pre ochranu vášho zdravia. Okrem toho predlžuje životnosť vášho vysávača. Frekvencia výmeny filtra by mala byť prispôsobená intenzite a dĺžke vysávania. Ak je filter zanesený alebo poškodený, odporúčame ho vymeniť častejšie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HEP80
Vhodné pre vysávače THOMAS AQUA+, Perfect Air, séria Cycloon Hybrid.
Počet v balení 5 ks
Značka Thomas
Neoriginálny filter je kompatibilný s označením originálneho filtra: THOMAS 787241