D Z1 - Penový filter ZELMER Vodník - malý (krátky)

Kód D Z1

Tento filter pre Zelmer Vodník je zárukou dlhodobej životnosti a optimálnej funkčnosti vášho vysávača, čím vám ušetrí čas aj peniaze na drahé opravy či výmenu celého zariadenia.

497 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,59 €

=
3,59 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Majte svoj vysávač ako nový skvelým pomocníkom - penovým filtrom D Z1 pre Zelmer Vodník! Tento filter je zárukou dlhodobej životnosti a optimálnej funkčnosti vášho vysávača, čím vám ušetrí čas aj peniaze na drahé opravy či výmenu celého zariadenia.

D Z1 je malý, obdĺžnikový filter, ktorý vám poskytne maximálnu ochranu pred nežiaducimi znečisteniami. Bol navrhnutý s dôrazom na detail pre dokonalú súlad s modelom Zelmer Vodník. Jeho nasadenie je veľmi jednoduché, stačí postupovať podľa návodu výrobcu.

Už žiadne kompromisy! D Z1 filter vás ochráni pred nadmerným znečistením a prípadným poškodením vysávača. Výmena je rýchla a bezproblémová, pričom tesnosť filtra je zaručená.

Nemusíte sa báť o bezpečnosť svojho zariadenia. S filtrom D Z1 pre Zelmer Vodník si môžete byť istí, že váš vysávač je v najlepších rukách. Tak prečo ho neskúsiť hneď dnes? 

 

Technické parametre:

Pozrite sa, aké sú rozmery nášho filtra D Z1 bez úchytov:
Šírka je pohodlných 83 mm,
dĺžka zase skvelých 160 mm a výška? No, tá je úplne ideálnych 10 mm. 

 Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu vysávača. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť vysávača a pre zachovanie jeho životnosti."

 

 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód D Z1
Starý kód OS ZF1 / OSZF1
Vhodné pre vysávače ZELMER Vodník
Počet v balení 1 ks