D204 - Univerzálny mikrofilter (150 mm ×150 mm)

Kód D 204

Univerzálny mikrofilter pre pre Váš vysávač.

Zobraziť viac

Univerzálny mikrofilter pre pre Váš vysávač.  Balenie obsahuje 5 ks. Pravidelná výmena filtra D 204 je nutná pre ochranu vášho zdravia a vysávača. Univerzálny mikrofillter sa môže použiť ako vstupný (motorový- umiestňuje sa za filtračné vrecko), ale aj ako výstupný filter, ktorým sa vracia vzduch späť do priestoruČíslo zdravotnej nezávadnosti : SOZO 1103/99-ŠZÚ.

2,99 € s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Univerzálny mikrofilter pre pre Váš vysávač.  Balenie obsahuje 5 ks. Pravidelná výmena mikrofiltra D 204 je nutná pre ochranu vášho zdravia a vysávača. 

Univerzálny mikrofillter sa môže použiť ako vstupný (motorový- umiestňuje sa za filtračné vrecko), ale aj ako výstupný filter, ktorým sa vracia vzduch späť do priestoru. Tento filter vzduchu z vysávača zaručuje veľmi dobrú filtráciu vyfukovaného vzduchu. Na zachovanie účinnej filtrácie je potrebné vymieňať filter vždy pri spotrebovaní celej sady filtračných vreciek na prach. Univerzálny mikrofilter je vhodný pre všetky značky vysávačov, podľa odporučenia  výrobcu vysávača.

Univerzálny mikrofilter môžete prispôsobiť tvaru svojho vysávača tak, že jednoducho odstrihnete veľkosť, ktorú potrebujete. Mikrofilter vložte do vysávača podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača. Pri výmene dbajte na správne nasadenie a tesnosť vloženého filtra.

 Rozmery D 204 mikrofiltra :

  • Šírka filtra: 150 mm
  • Dĺžka filtra: 150 mm
  • Výška filtra: 0,3 mm

Kompatibilný pre  : 

  • všetka typy vysávačov na to určených výrobcom vysávaču
  • Číslo zdravotnej nezávadnosti: SOZO 1103/99-ŠZÚ. Číslo certifikátu: P/01672/105/97

 

 

Vhodné do vysaváčov

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Starý kód OS 204 / OS204