T20 -Teleskopická kovová trubica Ø 32 mm pre ELECTROLUX

Kód T 20

 "Predstavte si, ako váš domov bude vždy dokonale čistý bez zbytočnej námahy a komplikácií. T20 Predlžovacia trubica vysávača vám to umožní. Pripnite ju, nastavte dĺžku a užívajte si pohodlné upratovanie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Nechajte starosti s upratovaním za sebou a užívajte si svoj čistý a uprataný domov."

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,96 €

=
9,96 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Buďte pripravení na novú úroveň čistoty a pohodlia s našou teleskopickou kovovou trubicou T20 určenou pre vysávače značky Electrolux! 

"Zažili ste už niekedy moment, keď vám pri upratovaní náhle v ruke zostane len polovica teleskopickej trubky od vysávača? Spojenia na vašej predlžovacej trubici sú opotrebované a podlahová hubica skĺzava tam a späť, čo robí upratovanie únavné a frustrujúce. S našou teleskopickou trubicou T20 odstránite tento problém raz a navždy. Jej kvalitný chromovaný kov je odolný proti opotrebeniu a má aretáciu nastavenej dĺžky, čo vám zaistí dokonalé upratovanie bez sklzov a prerušení."

Táto trubica nie je len ďalším príslušenstvom, je to skutočný game-changer pre váš vysávačový systém. Vyhotovená z kvalitného chrómovaného kovu, táto trubica pridá do vášho upratovania šmrnc a efektivitu. Ako? Je to jednoduché - s jej pomocou môžete dosiahnuť hlbokú čistotu na miestach, ktoré boli doteraz nedostupné.

S jej maximálnou dĺžkou až 94 cm sa už nemusíte ohýbať alebo natiahnuť, aby ste dosiahli do tých najodľahlejších miest. A najlepšie na tom je, že si môžete nastaviť dĺžku presne podľa svojich potrieb a pohodlia. Aretácia vám umožní fixovať trubicu na požadovanej dĺžke. A keď už je práca hotová, trubica sa jednoducho zasunie späť do svojej kompaktnej formy pre ľahké skladovanie.

Okrem toho je táto trubica univerzálne použiteľná pre väčšinu vysávačov koncernu Electrolux, Rowenta, ale aj pre časť vysávačov značky ETA či Concept s priemerom trubiek 32 mm.

Je čas vymeniť staré opotrebované trubice za niečo, čo skutočne funguje. Vyberte si našu teleskopickú kovovú trubicu T20 a užite si bezproblémový výkon pri snahe o čistý domov.

Technické parametre :

  • Dĺžka : 910 mm (roztiahnutý stav)
  • Dĺžka : 590 mm (zložený stav)
  • Vnútorný priemer pre  držadlo: 32 mm
  • Vonkajší priemer pre hubicu: 32 mm

Nechajte svoje pochybnosti za sebou. T20 nie je len ďalšia náhrada, je to upgrade vášho vysávača, zaisťuje dlhú životnosť bez ohľadu na frekvenciu používania. Už žiadne nepríjemné prekvapenie pri upratovaní."

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód HC 20 / HC20
Vhodné pre vysávače ELECTROLUX