T21 - Teleskopická chrómová kovová trubica Ø 35 mm pre ETA

Kód T 21

 "Predstavte si, ako váš domov bude vždy dokonale čistý bez zbytočnej námahy a komplikácií. T21 Predlžovacia trubica vysávača Ø 35 mm pre ETA, Kärcher vám to umožní. Pripnite ju, nastavte dĺžku a užívajte si pohodlné upratovanie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Nechajte starosti s upratovaním za sebou a užívajte si svoj čistý a uprataný domov."

Tento produkt je dočasne nedostupný

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,96 €

=
9,96 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

 "Zabudnite na frustráciu, keď sa vám podlahová hubica neustále nezasekne v aretácii a stále sa zloží,  Naša teleskopická trubica T21 je ako hrdina na bielom koni, ktorý prišiel, aby vás oslobodil od týchto nepríjemností. Rovnako ako tieto rytieri, naša trubica je silná, pôsobivá a po jej boku sa budete cítiť ako víťaz."

 "Nechajte staré a opotrebované za sebou a zvoľte cestu pokroku s našou teleskopickou chrómovou kovovou trubicou. Predstavte si, že sa prechádzate bytom bez toho, aby sa vám skĺzala podlahová hubica - to je pocit, ktorý vám môže poskytnúť naša trubica."

"Neberte to ako len ďalšiu náhradu pre vaše staré, opotrebované vysávače. Považujte to za upgrade, ktorý vám nie len zjednoduší vysávanie, ale aj skrášli váš domov. Naša teleskopická trubica je ako štýlový doplnok pre váš vysávač - tak prečo by ste sa nemali trochu pochváliť?"

"Ako ľudia, máme tendenciu váhať pred zmenou. Ale nebojte sa, naša teleskopická trubica je univerzálna a hodí sa na mnohé typy vysávačov. Takže, či už máte vysávač od ETA, Bosch, Miele, Concept, Kärcher alebo iných značiek, môžete byť istí, že naša trubica sa do neho zmestí ako rukavica. A keď už je práca hotová, trubica sa jednoducho zasunie späť do svojej kompaktnej formy pre ľahké skladovanie."

"Nevieme, či je to tým, že sme nadšenci pre vysávače, ale sme si istí, že keď raz vyskúšate našu teleskopickú trubicu, budete chcieť len ju. A my to nevravíme len tak pre nič za nič. Na konci dňa je to vždy o niečom viac... a pri našej trubici je to vždy o kúsku extra pohodlia a bezproblémového čistenia."

Technické parametre :

  • Dĺžka : 920 mm (roztiahnutý stav)
  • Dĺžka : 590 mm (zložený stav)
  • Vnútorný priemer pre  držadlo: 35 mm
  • Vonkajší priemer pre hubicu: 35 mm

T21 nie je len ďalšia náhrada, je to upgrade vášho vysávača, zaisťuje dlhú životnosť bez ohľadu na frekvenciu používania. Už žiadne nepríjemné prekvapenie pri upratovaní."

Výhody produktu

  • Univerzálna a kompatibilná s väčšinou vysávačov značiek ETA, Kärcher ale aj Concept, Bosch, Rowenta,  s priemerom trubiek 35 mm.
  • Je teleskopická, umožňuje vám nastaviť si ideálnu dĺžku a aretovaním ju fixovať.
  • Vysoko kvalitná, vyrobená z chrómovaného kovu pre dlhú životnosť a odolnosť.
  • Praktická s maximálnou dĺžkou 94 cm dosiahnete aj do tých najtajnejších kútov vášho domova.
  • Ideálna náhrada, perfektná náhrada za staré, opotrebované trubice, zlepšuje pohodlie a efektivitu upratovania.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód T 21
Starý kód HC 21 / HC21
Vhodné pre vysávače ETA, Kärcher
Počet v balení 1 ks