TR2 - Univerzálna podlahová hubica

Kód TR 2

 
"Už viac sa nemusíte trápiť s upratovaním nežiaducej špiny a prachu. Naša hubica efektívne a bez námahy odsáva všetky druhy nečistôt, aby vaša domácnosť zostala čistá a svieža."

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
13,99 €

=
13,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Univerzálna podlahová hubica pre väčšinu vysávačov: "Zbavte sa stresu z hľadania správnej hubice pre každý typ vysávača. Naša univerzálna podlahová hubica je kompatibilná s väčšinou vysávačov, čo vám ušetrí čas aj peniaze."


Aktívne odstraňuje nepríjemné druhy nečistôt: "Už viac sa nemusíte trápiť s upratovaním nežiaducej špiny a prachu. Naša hubica efektívne a bez námahy odsáva všetky druhy nečistôt, aby vaša domácnosť zostala čistá a svieža."

Účinne vysáva prach z rôznych podláh: "Či už máte doma mramorové dlaždice alebo koberce, naša hubica dokáže ľahko odsávať prach z rôznych povrchov a udržuje vaše podlahy bezchybne čisté."

Hlavica s prispôsobiteľnou manžetou: "Už nikdy nebudete musieť meniť hubice pri prechode z jedného typu podlahy na druhý. Manžeta na našej hubici sa jednoducho stiahne a prispôsobí akémukoľvek priemeru rúrky vysávača."

Prepíiateľná hubica pre rôzne typy podláh: "S našou hubicou dostávate dve v jednom - môžete ju ľahko prepnúť medzi vysávaním kobercov a hladkých podláh. To vám ušetrí čas a energiu pri upratovaní."

Použiteľná pre rúrky vysávačov s rôznymi priemermi: "Či už máte vysávač s rúrkou o priemere 28 mm alebo 37 mm, naša hubica sa bez problémov prispôsobí. Už viac nebudete musieť kupovať rôzne hubice pre rôzne vysávače."

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Vhodné pre vysávače s priemerom trubice 28 až 37mm.
Materiál Plast
Určené pre vysávače Univerzálne
Vnútorný rozmer 28-37 mm
Počet vreciek v balení 1 ks