HV2 - Univerzálna hadica k vysávaču 1,80M 32/38 s koncovkami

Kód HV 2

Hľadáte novú saciu hadicu pre svoj vysávač na suché a mokré nečistoty? Táto univerzálna hadica by mohla byť práve to, čo potrebujete. Jej univerzálnosť a ľahká výmena vďaka Clik systému urobí váš upratovací proces oveľa jednoduchším a efektívnejším.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,99 €

=
9,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Už nemusíte strácať čas a energiu s opravou starej hadice. Naša univerzálna náhradná hadica HV2 je pripravená okamžite nahradiť vašu roztrhnutú hadicu a priniesť vášmu vysávaču nový život.

Dokonale sa hodí pre vysávače s priemerom rúrky 32 mm. Zaručuje, že nebudete musieť riešiť nekompatibility a problémy pri inštalácii. Hadica je prispôsobená vašim potrebám.

S našou hadicou HV2, ktorá je vybavená koncovkami a krúžkami s dvoma západkami, spojenie s držadlom a koncovkou je hračkou. Už nebudete musieť strácať čas zložitým montážnym procesom.

Nakúpte u nás hadicu HV2 - univerzálnu náhradnú hadicu k vysávaču 1,80M 32/38 s koncovkami a užite si bezproblémové vysávanie!

Takže, ak hľadáte novú saciu hadicu pre svoj vysávač na suché a mokré nečistoty, táto univerzálna hadica by mohla byť práve to, čo potrebujete. Jej univerzálnosť a ľahká výmena vďaka Click systému urobí váš upratovací proces oveľa jednoduchším a efektívnejším.

Technické parametre:

Táto univerzálna hadica pre vysávač pôsobí robustným a efektívnym spôsobom s dĺžkou 1,80 metra. Koncovka hadice má priemer 44 mm, čo je ideálne pre širokú škálu aplikácií.

Vnútorný priemer hadice je 32 mm, čím umožňuje plynulý a účinný prietok vzduchu. Zároveň sa vonkajší priemer hadice odhaduje na 38 mm, čo poskytuje dostatočnú pevnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom.

S polomerom ohybu 60 mm, táto hadica je flexibilná a možno ju ľahko manipulovať. Pracovná teplota hadice siaha od -15 °C do +55 °C, čo znamená, že je schopná odolávať širokému spektru teplotných podmienok.

Celkovo je táto univerzálna hadica pre vysávač spoľahlivým a praktickým nástrojom pre vaše upratovanie. Je navrhnutá s odbornosťou a priateľskosťou, aby vyhovovala vašim potrebám.

 Návod na použitie:

Sacia hadica, ktorú tu máme, je univerzálna. To znamená, že je kompatibilná s mnohými modelmi vysávačov na suché a mokré nečistoty. Jej univerzálnosť je jej veľkým plusom, pretože to znamená, že ju môžete použiť bez ohľadu na značku alebo model vášho vysávača.

Teraz prejdime na ďalšiu dôležitú informáciu. Možno si myslíte, že budete musieť zložito vymieňať pôvodné koncovky vašej starej hadice za novú univerzálnu hadicu. Ale to nie je pravda! Výmena je v skutočnosti veľmi jednoduchá a rýchla vďaka špeciálnemu Click systému.

Click systém je navrhnutý tak, aby umožňoval rýchlu a jednoduchú výmenu koncoviek. Všetko, čo musíte urobiť, je odstrániť pôvodné koncovky zo starej hadice a zacvaknúť ich na univerzálnu hadicu. Tento proces je veľmi intuitívny a nevyžaduje žiadne špeciálne nástroje alebo schopnosti.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HV 2
Vhodné pre vysávače Univerzálna
Materiál Vysoko odolný plast
Počet v balení 1 ks