Antibakteriálne vrecká (sáčky) do vysávača textilné - A 18

Kód A 18

S radosťou vám odporúčame vyskúšať náš slovenský produkt - kvalitné viacvrstvové náhradné vrecká pre vysávač, model A 18.

Zobraziť viac

S radosťou vám odporúčame vyskúšať náš slovenský produkt - kvalitné viacvrstvové náhradné vrecká pre vysávač, model A 18. Tieto sáčky sú vyrobené z biologicky neutrálnej filtračnej textílie. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby vynikajúco slúžili svojmu účelu a zároveň boli ohľaduplné k životnému prostrediu. Súčasťou ich výroby je aj priateľský prístup k našej planéte.

Skladom 236 ks a viac

Kúpou tohoto produktu získate darček: Pri kúpe 4 ľubovoľných balení vreciek získate Antibakteriálnu vôňu za 0,01€, UŠETRÍTE AŽ 3,98€.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -18% Ušetríte
2,34 €
za 4 balení  a viac Zľava -21% Ušetríte
5,45 €

Cena za balenie
6,49 €

=
6,49 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Pre optimálny komfort a pohodlie v našom dome by sme mali dbať na jeho údržbu. Nie je teda dôležitý len funkčný nábytok či dekorácie, ale aj čistota nášho obydlia. Koberce, čalúnený nábytok či podlahy potrebujú pravidelné vysávanie. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame vysávač používať minimálne dvakrát týždenne.

V takom prípade sa vám určite hodiť ekonomické balenie náhradných vreciek do vysávača, ktoré nepredstavuje zbytočnú finančnú záťaž. S antibakteriálnymi vreckami A 18 budete mať vždy pripravenú zásobu, ktorá vám pomôže udržiavať váš domov čistý a zároveň šetrí životné prostredie. Balenie navyše obsahuje mikrofilter alebo motorový filter.

Sáčky do vysávača A 18 sú vyrobené z vysoko kvalitného mikrovlákna, ktoré je vďaka svojej odolnosti a životnosti ideálnym pomocníkom pri upratovaní. Dokážu sa vysporiadať aj s ostrými predmetmi a zabraňujú tvorbe baktérií a plesní, čo je výhodné pre kvalitu vzduchu v domácnosti, najmä ak máte domáce zvieratá.

Hydrofóbna úprava týchto vysávačových vreciek zvyšuje ich odolnosť, vďaka čomu sú vodoodpudivé, ale zároveň priedušné. Ich filtračný výkon je tiež na vysokom leveli vďaka elektrostatickému bloku mikrovlákien.

Tieto vrecká do vysávača sú určené primárne na vysávanie bežného suchého prachu a nečistôt, najmä z kobercov. Nevhodné sú na vysávanie stavebného prachu alebo studeného popola z kozubov a grilov, čo by mohlo viesť k znečisteniu a poškodeniu vysávača.

Sáčky do vysávača s antibakteriálnou úpravou môžete použiť na rôzne značky a modely vreckových vysávačov. Hľadáte svoj model, ale nenašli ste ho v zozname kompatibilných vysávačov? Prelistujte si celú našu ponuku Antibakteriálne (textilné) vrecká,, alebo nám neváhajte napísať na e-mailovú adresu: info@akfilter.sk.. Radi vám pomôžeme.

Technické parametre vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery: 243 x 160 mm
 • Rozmer príruby: 109 x 99 mm
 • Otvor v prírube: 46 mm

Ako pracuje antibakteriálne mikrovláknové vrecko A 18?

Antibakteriálna aktívnosť mikrovláknového vrecka A 18 je dôkladne premyslený proces. Toto vrecko je navrhnuté tak, aby efektívne eliminovalo baktérie a iné mikroorganizmy, ktoré sa môžu vyskytnúť v prachových častiach. Jeho účinnosť je zabezpečená použitím inovatívnych technológií a materiálov, ktoré zabraňujú prežitiu a množeniu baktérií. Vrecko A 18 z mikrovlákna nielen že zabezpečuje vysoký stupeň hygieny, ale tiež prispieva k udržaniu čistého a zdravého životného prostredia.

 •          PRED FILTROM - oddeľujeme najhrubšie nečistoty, ako sú vlasy, vlákna, piesok a podobné. Týmto spôsobom filter zastaví tieto nečistoty a zníži záťaž na nasledujúce vrstvy filtru.
 •          ELEKTROSTATICKÝ BLOK - vďaka elektrickému náboju odráža ľahšie nečistoty a rovnomerne ich rozdistribuuje po vrecku. Toto je kľúčová časť procesu, ktorá zabezpečuje, že sa nečistoty nerozširujú po celom vrecku.
 •          VRSTVA S VYSOKOU FILTRÁCIOU A HYDROFOBICITOU - táto vrstva je zodpovedná za zachytávanie mikroskopických častíc a plesňových spór. Alkalická katalýza pomáha brániť rozmnožovaniu baktérií, ktoré môžu spôsobovať alergie. Táto vrstva je vodoodpudivá, ale zároveň dýchacia, vďaka čomu je odolná voči vlhkosti a nenasiakavá.
 •          SPEVŇUJÚCA VRSTVA – posilňuje odolnosť a pevnosť vrecka. Je navrhnutá tak, aby odolala mechanickému namáhaniu a zabezpečila súdržnosť a pevnosť ostatných vrstiev vrecka.
 •          Tento výrobok je navrhnutý s ohľadom na vaše potreby a pohodlie.

DARČEK PRE VÁS!

Získajte Antibakteriálnu vôňu AV MIX za symbolickú cenu 0,01 € pri zakúpení štyroch balení vreciek do vysávača. Urobte si túto skvelú kúpu a ušetrite až 3,98 €! Využite tento benefit a vysávajte s úsmevom na tvári.

Antibakteriálna vôňa do vysávača sa pýši unikátnym zložením, vyrobeným výhradne z prírodných antibakteriálnych materiálov. Túžite po vôni bez štipky nebezpečných látok? Toto je váš produkt. Nielenže absorbuje nepriaznivé pachy, ale zároveň osviežuje vzduch a pôsobí antibakteriálne. Každé balenie obsahuje tri kúsky tejto vône pre váš domáci vysávač.

Ako na to? Jednoducho vysypte jedno 20 gramové balenie na podlahu alebo koberec a pustite sa do vysávania. Prípadne ho môžete vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača. Príjemné vysávanie vám prajeme!

 

Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu vysávača. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť vysávača a pre zachovanie jeho životnosti."

 

 

 

Výhody produktu

 • Naše vrecká sú vyrobené zo špeciálnych antibakteriálnych mikrovlákien, ktoré účinne bránia tvorbe baktérií a rastu plesní.
 • Prispievajú k znižovaniu rizika alergií a respiračných ochorení.
 • Zosilnená odolnosť voči pretrhnutiu zabezpečuje, že si poradia aj s ostrejšími predmetmi.
 • Dizajn vrecka zahŕňa hydrofóbnu úpravu materiálu, čo zaisťuje odolnosť proti vlhkosti a zabraňuje rozmáčaniu a roztrhávaniu.
 • Vďaka viacnásobnej mikrofiltrácii disponujú lepším zachytávaním a filtráciou jemných čiastočiek prachu.
 • Pružnosť materiálu umožňuje väčšiu kapacitu vrecka, pričom sa mikrovláknina lepšie prispôsobuje v komore vysávača.
 • Ponúkajú vynikajúci sací výkon, pretože elektrostatické náboje nabitého mikrovlákna umožňujú lepšie prepúšťanie vzduchu.
 • Predstavujú ideálnu náhradu za originálne vrecká.
 • Vrecká sú vyrobené na základe patentu USA zo špeciálnej biologicky neutrálnej polymérovej mikrovlákniny SMS, ktorá spĺňa vysoký štandard environmentálnej kvality.

Vhodné do vysaváčov

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Starý kód AS Y18 / ASY18
Materiál Vrecko z netkané textílie
Zloženie vrecka 4 vrstvové
Hygienický uzáver NIE
Značka E-matic
Saturn
Orava
Home friend
Tip top
Bomann
Metro
Eta
Emide
Scarlett
Prima
Chromex
Topcraft
Bravo
Micromaxx
Aeg
Est (europa style)
Serd
Primera
Ideline
Tornado
Clatronic
Monix
Nilfisk
Europa
Severin
Princess
Imetec
Trend
Condel
Morgan’s
Concept
Everglades
Shop vac
Privileg
Inspira
Trendline
Ctc
Morphy richards
Daewoo
Fagor
Schott
Progress
Ito
Trisa
Darel
Mpm
Ecg
Fakir
Solac
Proline
Acec
Kalorik
Tristar
De sina
Multitec
Eio
Favorit
Spitzenreiter
Afk
Kaufland
Point
De'longhi
Norma electronics
Electrolux
First line
Staub
Alaska
Kenwood
Ufesa
Dirt devil
Neckermann
Gold star
Hoover
Germatic
Superior
Alpina
King’d home
Volta
Domo
Quelle
Nikko
Nilco
Lg electronics
Ghibli
Support
Athena
Kinglake
Weltstar
Durabrand
Quigg
Norma
Team
Goblin
Supportplus
Beem
Lce
White&brown
Ecron
Rohnson
Novamatic
Vax
Gorenje
Taurus
Beko
Leniga
Wilfa
Efbe
Rotel
Obh
Sencor
Grundig
Tcm
Bestron
Lervia
Philips
Electronic
Salco
Omega
Hausmaister
Hanseatic
Tesla
Blue air
Lloyds
Kärcher
Elta
Sanyo
Satrap
Optimum
Home electronics
Tchibo
Blue sky
Medion
Bosch
Eltropa