D57 - Ochranný motorový filter pre PARKSIDE 1300,1400,1500,PNTS 30, 23, 25

Kód D 57

Motorový filter pre pre vysávače PARKSIDE (Látkový prateľný filter). Pravidelná výmena motorového filtra D 57 je nutná pre ochranu vášho vysávača. Filter chráni motor vášho vysávača pred nadmerným znečistením, tím predlžuje jeho životnosť 

122 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
6,49 €

=
6,49 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Prinášame Vám D57 - Ochranný motorový filter pre PARKSIDE od AKFILTER, nevyhnutný príslušenstvo pre vaše vysávače PARKSIDE. Navrhnutý s ohľadom na údržbu a dlhodobú životnosť vášho vysávača, tento filter je vašou prvou obrannou líniou proti nadmernému znečisteniu, ktoré by mohlo poškodiť motor vášho vysávača.

Jeho unikátny látkový dizajn nie len efektívne zachytáva prach a špinu, ale je aj ľahko prateľný, čo znamená, že ho môžete používať znova a znova bez toho, aby ste museli kupovať náhradné filtre. Tento prateľný filter jednoducho nasadíte na filtračný kôš motora vysávača, čím ho chránite pred zanesením alebo poškodením. Nenasadzuje sa na vzduchový filter .

D57 motorový filter je kompatibilný s radami vysávačov PARKSIDE 1300,1400,1500, PNTS 30, 23, 25, čo vám umožňuje využiť ho vo viacerých modeloch. V balení nájdete jeden filter, ktorý je pripravený na okamžité použitie.

Pravidelná výmena filtra je kľúčom k efektívnej filtrácii a zachovaniu dlhej životnosti vášho vysávača. Choďte teda na istotu a udržujte váš vysávač v bezchybnom stave s nášho D57 - Ochranným motorovým filtrom pre PARKSIDE.

 Motorový filter vložte do vysávača podľa návodu výrobcu na obsluhu vysávača. Pri výmene dbajte na správne nasadenie a tesnosť vloženého filtra. 

Kompatibilný pre PARKSIDE

 

 

Výhody produktu

  • Prvotriedna ochrana, filter efektívne chráni motor vysávača pred nadmerným znečistením a predlžuje tak jeho životnosť.
  • Ľahká údržba, D57 filter je vyrobený z látky, ktorú je možné pravidelne prať a znovu použiť, čo šetrí vaše peniaze na nákup náhradných filtrov.
  • Jednoduchá inštalácia, filter jednoducho nasadíte na filtračný kôš motora vysávača podľa návodu výrobcu.
  • Kompatibilný s radami vysávačov PARKSIDE 1300,1400,1500, PNTS 30, 23, 25.
  • Tento produkt je vyrobený pod značkou AKFILTER, renomovaným výrobcom v oblasti čistiaceho príslušenstva, čo zaručuje jeho vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód D 57
Vhodné pre vysávače Parksidde, Rowenta, AqaVacs,AqaFam
Materiál Špeciálna filtračná netkané textília
Určené pre vysávače Univerzálne
Značka Einhel
Einhell
Parkside
Rowenta
Kärcher
Počet vrstiev vrecka 3 vrstvy