Papierové vrecká (sáčky) do vysávača P 700+AV – Akfilter.sk

Kód P 700+AV

Vyskúšajte dvojvrstvové náhradné vrecká pre vysávač P 700+AV zo špeciálneho filtračného papiera.

Zobraziť viac

Vyskúšajte dvojvrstvové náhradné vrecká pre vysávač P 700+AV zo špeciálneho filtračného papiera. V balení 5 ks s antibakteriálnou vôňou.

Skladom 339 ks a viac

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
1,28 €
za 4 balení  a viac Zľava -11% Ušetríte
3,52 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
8,00 €

=
8,00 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Aby sme sa doma cítili čo najlepšie, mali by sme svojmu bývaniu venovať potrebnú pozornosť. Nestačí iba funkčný nábytok a bytové dekorácie. Koberce, čalúnený nábytok aj pevné podlahy si vyžadujú pravidelné vysávanie. 

Pre lepší pocit z bývania sa odporúča použiť vysávač min. 2 razy do týždňa. Tu sa vám určite zíde ekonomické balenie náhradných vreciek do vysávača, ktoré nezaťaží váš finančný rozpočet. 

S papierovými vreckami P 700 budete mať vždy poruke zásobu náhradných vreciek, ktoré vám pomôžu upratovať šetrne a ekologicky.

Sáčky do vysávača P 700 sú vyrobené z najkvalitnejšej buničiny. Dvojvrstvové papierové vrecká do vysávača sú šetrné k životnému prostrediu. 

Vynikajú tiež vynikajúcim filtračným výkonom vďaka špeciálnemu filtračnému papieru s vysokou účinnosťou absorpcie prachu. Sú vybavené mikrofiltrom alebo motorovým filtrom.

Sú primárne určené na vysávanie bežného suchého prachu a nečistôt z kobercov. Hoci sme našim papierovým vreckám P 700 zvýšili mieru odolnosti pridaním priadnych alebo minerálnych vlákien, neodporúčame ich používať na vysávanie stavebného prachu pri maliarskych, stavebných a murárskych prácach, tiež na vysávanie studeného popola z kozubov a grilov, mohlo by to viesť k znečisteniu a poškodeniu vysávača.

Papierové sáčky do vysávača P 700 sú použiteľné pre rôzne značky a modely vreckových vysávačov.

Technické parametre vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 240 x 164 mm
 • Rozmer príruby: 130 x 99 mm
 • Otvor v prírube:   55 mm

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

 • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

 • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

 • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

 • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 
 • Počet ks: 1 ks
 • Hmotnosť : 20g
 • Dátum spotreby: 15.5.2027

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou

DARČEK PRE VÁS!

Získajte Antibakteriálnu vôňu AV MIX za symbolickú cenu 0,01 € pri zakúpení štyroch balení vreciek do vysávača. Urobte si túto skvelú kúpu a ušetrite až 3,98 €! Využite tento benefit a vysávajte s úsmevom na tvári.

Antibakteriálna vôňa do vysávača sa pýši unikátnym zložením, vyrobeným výhradne z prírodných antibakteriálnych materiálov. Túžite po vôni bez štipky nebezpečných látok? Toto je váš produkt. Nielenže absorbuje nepriaznivé pachy, ale zároveň osviežuje vzduch a pôsobí antibakteriálne. Každé balenie obsahuje tri kúsky tejto vône pre váš domáci vysávač.

Ako na to? Jednoducho vysypte jedno 20 gramové balenie na podlahu alebo koberec a pustite sa do vysávania. Prípadne ho môžete vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača. Príjemné vysávanie vám prajeme!

Nenašli ste v zozname v zozname kompatibilných vysávačov váš model? Nazrite do celej našej ponuky Papierové vrecká do vysávača , alebo nám napíšte na e-mailovú adresu: info@akfilter.sk.

 

Návod na použitie vrecka (sáčku) do vysávača:

"Inštalácia tohto filtra je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu vysávača. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť vysávača a pre zachovanie jeho životnosti."

Návod na použitie vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa jablka šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

 • vyrobené z viacvrstvového filtračného papiera;
 • vysoký filtračný a sací výkon;
 • zosilnená odolnosť voči pretrhnutiu;
 • šetrné k životnému prostrediu;
 • mikrofilter, motorový filter;
 • určené na vysávanie bežných suchých nečistôt;
 • antibakteriálna vôňa;

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód PA 700 / PA700
Vhodné pre vysávače AEG, PHILIPS, ELECTROLUX, ZANUSSI...
Materiál Špeciálny filtračný papier
Zloženie vrecka 2 vrstvové
Hygienický uzáver NIE
Mikrofilter alebo motorový filter mikrofilter alebo motorový filter
Počet vreciek v balení 5+1 ks
Vôna ANO
Značka Quelle
Satrap
Smart vac
Tornado
Volta
Zanussi
Philips
Electra
Aeg
Eurelem
Electrolux
Goddess
Hanseatic
Hugin
Mio star
Mobilo
Privileg
Progress