Antibakteriálne vrecká (sáčky) do vysávača textilné - A 89

Kód A 89

Naše vrecka sú založené na jednoduchej myšlienke - poskytnúť vám kvalitný produkt, ktorý zvládne náročnú prácu a zároveň vám ušetrí peniaze.

Zobraziť viac

Naše vrecka sú založené na jednoduchej myšlienke - poskytnúť vám kvalitný produkt, ktorý zvládne náročnú prácu a zároveň vám ušetrí peniaze. Snažili sme sa, aby naše vrecka boli čo najviac všeobecné a flexibilné. Tieto filtračné vrecká z netkanej textílie sú robustné, odolné a navrhnuté tak, aby vydržali aj tie najnáročnejšie podmienky. Sú vyrobené z kvalitnej viacvrstvovej netkanej textílie

354 položky

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
1,27 €
za 4 balení  a viac Zľava -11% Ušetríte
3,48 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
7,91 €

=
7,91 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Chápeme, že v rámci hľadania ideálneho riešenia, kladiete dôraz aj na cenovú dostupnosť. Naše vrecká do priemyselných vysávačov sú navrhnuté s ohľadom na každého zákazníka, aby boli finančne dostupné.

Vaša požiadavka na kvalitné a odolné vrecká do vysávača je pre nás prioritou. Snažíme sa vždy splniť očakávania zákazníkov, preto používame vysoko odolné materiály, ktoré dokážu zvládnuť aj náročné úlohy. 

Na výrobu vreciek používame viacvrstvovú netkanú textíliu, ktorá zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť voči prerušeniu. Navyše, vďaka elektrostatickému bloku mikrovlákien, poskytujú naše vrecká výbornú filtráciu, čo zefektívni vysávanie.

Naše sáčky do vysávača sú silnejšie ako bežné alebo papierové vrecká a dokážu sa vysporiadať aj s ostrými predmetmi, kamienkami, stavebným odpadom a úlomkami. Sú vybavené antibakteriálnou úpravou, ktorá zabraňuje tvorbe baktérií a plesní. Ich hydrofóbna úprava zvyšuje odolnosť a zabezpečuje vodoodpudivosť, avšak zachovávajú priedušnosť.

Naše vrecká sú ideálne pre komerčné a priemyselné použitie, pre školy, kancelárie, ubytovne, penzióny a hotely. Sú navrhnuté tak, aby efektívne zachytávali prach a nečistoty z kobercov a podláh, a zvládli aj vysávanie mokrých alebo vlhkých odpadov.

Každé vrecko je vybavené gumičkou v prírube, ktorá zabezpečí dokonalé utesnenie a zaručí, že vrecko zostane na svojom mieste aj pri náročnej práci. Sáčky sú navrhnuté tak, aby sa opreli o dno nádoby na nečistoty a tým zabezpečili ich stabilitu aj pri plnom naplnení.

Radi by sme zdôraznili, že naše vrecká sú navrhnuté na vymenenie pri naplnení približne 4/5 objemu. Vysávanie nad tento objem môže viesť k poškodeniu vrecka.

Sáčky do vysávača s antibakteriálnou úpravou môžete použiť na rôzne značky a modely vreckových vysávačov. Hľadáte svoj model, ale nenašli ste ho v zozname kompatibilných vysávačov? Prelistujte si celú našu ponuku Vrecká pre priemyslové vysávače (balené) , alebo nám neváhajte napísať na e-mailovú adresu: info@akfilter.sk. Radi vám pomôžeme.

Vylepšite svoje upratovanie s našimi priemyselnými vreckami do vysávača! Vyskúšajte ich ešte dnes a zistite, aký veľký rozdiel dokážu urobiť.

Technické parametre vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmer vrecka:  725 x 310 mm
 • Rozmer príruby: 130 x 125 mm
 • Otvor v prírube:   65 mm
 • Ako pracuje antibakteriálne mikrovláknové vrecko A 89?

  Antibakteriálna aktívnosť mikrovláknového vrecka A 89 je dôkladne premyslený proces. Toto vrecko je navrhnuté tak, aby efektívne eliminovalo baktérie a iné mikroorganizmy, ktoré sa môžu vyskytnúť v prachových častiach. Jeho účinnosť je zabezpečená použitím inovatívnych technológií a materiálov, ktoré zabraňujú prežitiu a množeniu baktérií. Vrecko A 89 z mikrovlákna nielen že zabezpečuje vysoký stupeň hygieny, ale tiež prispieva k udržaniu čistého a zdravého životného prostredia.

 1.          PRED FILTROM - oddeľujeme najhrubšie nečistoty, ako sú vlasy, vlákna, piesok a podobné. Týmto spôsobom filter zastaví tieto nečistoty a zníži záťaž na nasledujúce vrstvy filtru.
 2.          ELEKTROSTATICKÝ BLOK - vďaka elektrickému náboju odráža ľahšie nečistoty a rovnomerne ich rozdistribuuje po vrecku. Toto je kľúčová časť procesu, ktorá zabezpečuje, že sa nečistoty nerozširujú po celom vrecku.
 3.          VRSTVA S VYSOKOU FILTRÁCIOU A HYDROFOBICITOU - táto vrstva je zodpovedná za zachytávanie mikroskopických častíc a plesňových spór. Alkalická katalýza pomáha brániť rozmnožovaniu baktérií, ktoré môžu spôsobovať alergie. Táto vrstva je vodoodpudivá, ale zároveň dýchacia, vďaka čomu je odolná voči vlhkosti a nenasiakavá.
 4.          SPEVŇUJÚCA VRSTVA – posilňuje odolnosť a pevnosť vrecka. Je navrhnutá tak, aby odolala mechanickému namáhaniu a zabezpečila súdržnosť a pevnosť ostatných vrstiev vrecka

 Tento výrobok je navrhnutý s ohľadom na vaše potreby a pohodlie.

DARČEK PRE VÁS!

Získajte Antibakteriálnu vôňu AV MIX za symbolickú cenu 0,01 € pri zakúpení štyroch balení vreciek do vysávača. Urobte si túto skvelú kúpu a ušetrite až 3,98 €! Využite tento benefit a vysávajte s úsmevom na tvári.

Antibakteriálna vôňa do vysávača sa pýši unikátnym zložením, vyrobeným výhradne z prírodných antibakteriálnych materiálov. Túžite po vôni bez štipky nebezpečných látok? Toto je váš produkt. Nielenže absorbuje nepriaznivé pachy, ale zároveň osviežuje vzduch a pôsobí antibakteriálne. Každé balenie obsahuje tri kúsky tejto vône pre váš domáci vysávač.

Ako na to? Jednoducho vysypte jedno 20 gramové balenie na podlahu alebo koberec a pustite sa do vysávania. Prípadne ho môžete vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača. Príjemné vysávanie vám prajeme!

 

Návod na použitie:

"Inštalácia tohto filtra alebo vrecka je relatívne jednoduchá. Stačí sledovať návod výrobcu na obsluhu vysávača. V návode nájdete podrobné pokyny týkajúce sa správnej inštalácie filtra alebo vrecka. Dodržiavanie týchto pokynov je dôležité pre optimálnu funkčnosť vysávača a pre zachovanie jeho životnosti."

 Inštalácia filtra alebo vrecka v priemyslovom vysávači

Výhody produktu

 • Flexibilný dizajn, naše vrecká do vysávača sa prispôsobia veľkosti vášho vysávača, čo zabezpečí dokonalé sedenie.

 • Utesňovací systém, každé vrecko je vybavené gumičkou, ktorá zaistí utesnenie a zabezpečí, že vrecko zostane na mieste.

 • Veľká kapacita, naše sáčky sú navrhnuté tak, aby mohli pojať čo najviac nečistôt.

 • Odolné materiály, používané materiály sú odolné a dlho vydržia, aj keď sú vystavené náročnej práci.

 • Cenovo dostupné, naše vrecka sú cenovo dostupné, takže môžete ušetriť peniaze bez kompromisov v kvalite.

 • Široká kompatibilita, naše vrecká sú vhodné pre širokú škálu hrncových vysávačov.
 • Efektívne vysávanie, s našimi vreckami bude vaše vysávanie efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.
 • Odolné a robustné, naše vrecká sú navrhnuté pre náročné podmienky, sú pevnejšie ako bežné papierové vrecká.
 • Efektívné, zachytia bežný suchý prach a nečistoty z kobercov a podláh, dokážu zvládnuť aj mokré alebo vlhké odpady.
 • Praktické, sú ideálne pre školy, kancelárie, ubytovne, penzióny, hotely a pod.
 • Flexibilné, na vysávanie veľkého množstva stavebného odpadu a prachu, ostrých úlomkov a kovových pilín máme k dispozícii špeciálne filtre.
 • Bezpečné, pri správnom použití (výmena pri naplnení cca 4/5 objemu) sú naše vrecká bezpečné a neroztrhnú sa.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód AS 089 / AS089
Materiál Univerzálne vrecko z netkanej textílie
Zloženie vrecka 4 vrstvové
Počet vreciek v balení 4 ks
Hygienický uzáver NIE
Objem vrecka 15 litrov
Mikrofilter alebo motorový filter ÁNO
Určené pre vysávače Univerzálne
Značka Fif
Nilco
Calor
Tefal
First line
Nile
Clatronic
Tennant
Tesla
Foma 
Omega
Columbus
Vetrella
Ghibli
Optimum
Conti
Wap
Gisowatt
Parkside
Ctc
Wirbel
Goblin
Plus
Curtiss
Philips
Hako
Powerplus 
Darel
Rowenta
Primera
De'longhi
Bosch
Alaska
Privileg
Dpe
Eta
Hitachi
Alfa
Profiair pa
Einhell
Aquavac
Hitachi wde
Alfatec
Progress
Elektroma
Elin
Aeg
Kraft
Bestron
Promac
Emer l'
Electrolux
Landi
Black & decker
Quigg
Eureka
Hoover
Matrix
Blue air
Shop vac
Fakir
Liv
Mobilo
Blue wind
Siemens
Fam
Team
Mobilo s
Bomann
Soteco