Antibakteriálna vôňa do vysávača HORSKÁ LÚKA - AV 1

Kód AV 1

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

"Už ste niekedy otvorili vysávač len aby vás zasiahla nepríjemná vôňa? Nikdy viac! S našou antibakteriálnou vôňou HORSKÁ LÚKA zmeníte vaše vysávanie z nepríjemnej povinnosti na príjemnú senzorickú skúsenosť. Pôjdete zo smradu do porozvonenia sviežosti horskej lúky."

"Preč s obavami z vysávania návštev. S naším prírodným a ekologickým vôňavým doplnkom do vrecka vysávača budú vaši hostia obdivovať nielen dokonale čistý dom, ale aj jeho úžasnú vôňu."

"Zabudnite na námietky a pochybnosti. Náš produkt nie je len o vôni - je o zdraví. Nechajte antibakteriálnu vôňu HORSKÁ LÚKA bojovať s baktériami a vytvárať čerstvý, čistý vzduch vo vašom dome."

"Predstavte si, ako otvárate vrecko vysávača a namiesto nepríjemnej vône cítite prírodnú a ekologickú vôňu horskej lúky. Toto je to, čo ponúka náš produkt. A nie je to len o vôni - je to o pocite čistoty a sviežosti, ktorý so sebou prináša."

"Zdá sa vám, že vaše snahy o čistotu domu nikdy nekončia? Urobte zo svojho vysávača spojenca, nie nepriateľa. S našou antibakteriálnou vôňou HORSKÁ LÚKA sa budete tešiť na každé vysávanie!"

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa horskej lúky šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Vyrobené z prírodných antibakteriálnych materiálov, neobsahuje žiadne nebezpečné látky.
  • Efektívne odstraňuje pachy nezakrýva, ale účinne pohlcuje a odstraňuje 
  • Zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní vo vrecku vysávača.
  • Univerzálne použitie pre vreckové aj bezvreckové vysávače.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 1
Starý kód VN 1 / VN1
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g

Súvisiace produkty